Dom

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Profil firmy

PONADCZASOWE PODEJŚCIE DO PERFEKCYJNYCH MAKEUP PIĘKNYCH NARZĘDZI

Chanmy Cosmetics to Vonira Beauty Sister Brand Company z prowincji Hunan.

Jesteśmy profesjonalnym producentem pędzli kosmetycznych na całym świecie, producent pędzli do makijażu, dostawców pędzelków do makijażu, fabryk szczotek do makijażu, eksporterów pędzelków do makijażu, hurtowników pędzli do makijażu, pędzli do makijażu, pędzli do makijażu dostawców OEM / ODM obejmujących rozwój, produkcję i marketing, które specjalizuje się w niestandardowych pędzlach do makijażu, które obejmują: pędzle do makijażu, pędzle do brwi, pędzle Kabuki, pędzle do pudru, pędzle do warg, pędzle do cieni do powiek, aplikatory do cienia do powiek, aplikatory do gąbek i różne profesjonalne zestawy pędzli do makijażu, kosmetyki Vonira wykorzystują wybrane surowce i łączą kilka dekad - wieloletnie doświadczenie w produkcji szczotek do włosów dzięki zaawansowanym technikom produkcji wprowadzonym z Japonii i Korei w celu produkcji najwyższej jakości produktów kosmetycznych i upiększających dla kobiet o modnym wzornictwie, znakomitej jakości wykonania i wysokiej jakości, cieszących się przytłaczającą przewagą nad podobnymi produktami.


Biorąc OEM / ODM jako jeden z głównych kierunków naszej działalności, zapewniamy wiele krajowych i zagranicznych znanych marek kosmetycznych i makijażu z doskonałymi produktami w zależności od naszej dobrej jakości i płynnego kanału dystrybucji.


Mamy też własne marki "VONIRA", "CHANMY", "ZEOYONG", "XIANGDINA", z wizją, która ma na celu wzmocnienie sławy marki kosmetyków dla kobiet w Chinach na całym świecie. E-commerce (B2B, B2M, Website) jako nasza marka promująca platformę operacyjną, aby Cię poznać i zapewnić Ci zupełnie nowe życie urody!


Kierując się ideą "wygrana-wygrana", gwarantujemy nie tylko jakość, ale także zapewniamy doskonałą obsługę i innowacyjne pomysły, opracowując pędzle i biżuterię zgodnie ze specjalnym stylem marki kosmetycznej, która cieszy się dużym uznaniem i dobrą reputacją w branży.

Wyrafinowane wykonanie, zaawansowane linie montażowe, profesjonalne doświadczenie w zarządzaniu, doświadczona kadra oraz dobra etyka zawodowa są prezentowane w CHANMY, aby wspólnie z Państwem dążyć do wzajemnego rozwoju.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Biorąc kosmetyki OEM / ODM w Chinach od ponad 15 lat, mamy

Wykonano tysiące rodzajów szczotek do makijażu i setki istniejących szczotek.

Firma Chanmy Vonira projektuje i tworzy wysokiej jakości unikalne i innowacyjne produkty oraz usługi dla światowego profesjonalnego przemysłu kosmetycznego. Nasz zespół będzie dążył ręcznie, aby nasza firma stała się głównym producentem Szczotki kosmetyczne dla przemysłu kosmetycznego.

Vonira zawsze wierzy, że to pefect jakości wykonania makijaż makijaż zrobić naszą twarz.

"Kluczem do doskonałego makijażu jest to, jak bardzo czuje się na skórze i jak wygląda makijaż. Naszym celem jest dać klientom szczotki, które sprawiają, że chętnie wypróbowują różne efekty do makijażu".

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

marki : VONIRA, ZEOYONG, CHANMY

Ilość pracowników : 90~150

Coroczne wyprzedaże : 400-500

Rok założenia : 2016

pc Export : 70% - 80%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż