Dom Aktualności

Jak wybrać dobry pędzel i usunąć zło

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Jak wybrać dobry pędzel i usunąć zło

Jak wybrać dobry pędzel i usunąć zło
Oto kilka wskazówek, które pomogą ci określić i wybrać GREAT nie jest dobry, ale świetny od złego.

Uczucie

Jeśli przetestujesz pędzel na wewnętrznej stronie nadgarstka, będziesz w stanie uzyskać trochę informacji na temat jakości samych włosków. Jeśli szczeciny czują się szorstkie, sztywne, swędzące lub irytujące, gdy myjesz je po wewnętrznej stronie nadgarstka, porzuć je. Jeśli nie czujesz się dobrze na swoim nadgarstku, to na pewno nie będzie dobrze na twojej twarzy, nie tylko to, ale kiedy pójdziesz do zastosowania makijażu, będzie to wyglądało plamisto i nierówno.

Rozsiewanie światła

Kiedy po raz pierwszy przetestujesz nowy pędzel, spróbuj pociągnąć za szczecinę, a kilka włosków powinno wyjść i zrzucić, ponieważ jest to zupełnie normalne w przypadku nowych szczotek, ale jeśli znajdziesz szczotkę, która wysypuje więcej włosków niż kilka i nadal rzuca, wiesz, że pędzel nie jest Dobrze zrobione.

Okucie

Okucie szczotki jest właściwie sensowne (FYI: tuleja jest tym, co łączy szczecinę z uchwytem pędzla, zwykle jest to metal lub plastik (metal jest ogólnie mocniejszy) .Przy testowaniu pędzla spróbuj zastosować duże Ciśnienie na tulei przy pomocy palca wskazującego Jeśli fuga zdaje się topić, przesuwać, wgniatać, zmieniać kształt lub wyglądać inaczej po zastosowaniu nacisku palca, należy go pominąć. sprawdzić, czy szczotka ma małe karbowania (są to zwykle dwie małe linie na dole ferruli, które są wgniecione w metal / plastik i mają ten sam kolor), jeśli szczotka ma te elementy, będzie silniejsza niż szczotka, która Często klej stosowany do utrzymywania ferruli w miejscu i łączenia razem szczeciny i uchwytu nie jest wystarczająco mocny, więc wcięcie pomaga lepiej utrzymać go w miejscu.

Nacisk

Musisz być w stanie wywierać nacisk na szczotkę, jeśli nie możesz, wtedy pędzel jest po prostu bezużyteczny. Kiedy aplikujesz konkretny produkt, musisz mieć możliwość zastosowania dużej ilości nacisku (pomyśl o kredce do oczu, wzmacniaczu brwi itd.). Więc spróbuj nacisnąć szczotkę z tyłu dłoni lub spróbuj rysować precyzyjne linie na grzbiecie dłoni. Jeśli włosie porusza się we wszystkich kierunkach lub porusza się, szczotka będzie po prostu bezużyteczna. Szczeciny mogą poruszać się w dowolnym miejscu od 1 mm do 5 mm, co może nie wydawać się dużo, ale gdy wykonujesz precyzyjną pracę, to na pewno jest tak, jak jest.

Saldo

To jest mała sztuczka, której się nauczyłem i którą używają jedne z najlepszych MUA na świecie. Jeśli chcesz kupić nową szczoteczkę do makijażu, spróbuj wyważyć ją na samym czubku włosia. Przytrzymaj szczotkę pionowo (z włosami skierowanymi w dół) z tyłu dłoni, a następnie delikatnie odbij szczotkę, co pomoże Ci sprawdzić wytrzymałość włosia, jeśli szczeciny mają niewielkie wygięcie, jest to idealnie w porządku i zwykle , ale jeśli się rozłożą lub spłaszczą, szczotka nie będzie dobra i zepsuje całą twoją aplikację do makijażu. (Jeśli szybko wyleje się szczecina, jest to w porządku i zupełnie normalne, nowe pędzle na początku tracą kilka włosków, ale nie więcej niż kilka, to patrzysz na zły pędzelek).

Ostatni, ubiegły, zeszły

Głowica szczotki (tuleja oraz sposób montażu szczecin) nie powinny być luźne, łatwo obracać się lub chybotać na uchwycie; jeśli to zrobisz, uderzyłeś w nieszczęście.

Teraz po tym powinnaś być w stanie wybrać dobry pędzel o wiele łatwiej, pamiętaj, drogie niekoniecznie oznacza jakość, a niedrogie niekoniecznie oznacza złą jakość.

Prawdopodobnie wciąż masz jedno pytanie na głowie ...

Których mam kupić, szczotki naturalne lub syntetyczne?

W przypadku takich rzeczy, jak podkład, korektor i szminka / połysk, oczywiste jest, że szczoteczka syntetyczna byłaby najlepszą opcją, ponieważ działają one łatwiej w przypadku produktów płynnych / kremowych.

Z drugiej strony produkty, które nie wymagają syntetycznego włosia, niekoniecznie muszą mieć naturalne włosie do włosów używane ...

Większość ludzi jest uwięziona w naturalnych pędzlach z włosia, i często jest to pierwszy wybór dla wielu artystów makijażu, ponieważ dają świetną aplikację, syntetyczne włókna często nie są tak wysoko oceniane. Naturalne szczotki do włosów zawierają wokół nich naskórek, który ułatwia chwytanie produktów w proszku, podczas gdy szczotki syntetyczne nie, jednak obecnie wiele firm wychodzi z syntetycznych szczotek z włosia, które wyglądają, czują i działają jak naturalne szczotki do włosów zwierząt (z wyjątkiem tego, że możesz używaj ich z płynnymi i kremowymi pędzlami!). Takich jak jedna z moich ulubionych marek vonira! (Dostępne od vonirabeauty.com).

Mój werdykt sprowadza się do osobistych preferencji. Jeśli okaże się, że szczotki do włosów zwierząt działają lepiej dla ciebie, to świetnie, będą najlepszym wyborem! Ale jeśli okaże się, że syntetyk działa lepiej, niż są one doskonałym rozwiązaniem (nie wspominając o bardziej wszechstronnym).

Pamiętaj, że jakość nie zawsze oznacza najdroższe pędzle.

Pub Czas : 2019-01-08 08:50:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)