Dom Aktualności

Dlaczego Twoje pędzle do makijażu marki mają negatywne komentarze na temat wypadania włosów?

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Dlaczego Twoje pędzle do makijażu marki mają negatywne komentarze na temat wypadania włosów?

Dlaczego Twoje pędzle do makijażu marki mają negatywne komentarze na temat wypadania włosów?
Dlaczego Twoje pędzle do makijażu marki mają negatywne komentarze na temat wypadania włosów?

O SHEDDING
Przy pierwszym zakupie wysokiej jakości pędzla jest zupełnie normalne, że niektóre "luźne włosy" wypadną; włosy te nie zostały ściśnięte w ferruli podczas procesu wytwarzania. W wykańczaniu produkcji luźne włosy są strząsane, ale czasami (szczególnie w większych, puszystych pędzlach) niektóre z tych włosów pozostają. 3-4 luźne włosy przy każdym użyciu są całkowicie normalne i nie oznacza, że ​​szczotka jest uszkodzona. Możesz umyć się, delikatnie potrząsnąć szczotką lub ostrożnie pociągnąć za włosy, które wysuwają. Po kilku użyciach szczotka nie powinna już rzucać luźnych włosów.
Jeśli włosy są bardzo krótkie, krótsze niż główka pędzla, może to oznaczać, że włosy mogą zostać obcięte z powodu niewłaściwego użycia / wysuszenia. Jeśli szczotka zrzuca dużo, skontaktuj się z firmą szczotkarską lub sprzedawcą, aby uzyskać dodatkowe informacje i pomoc.


DLACZEGO TO SIĘ DZIEJE?
"Istnieje kilka powodów, dla których pędzel do makijażu mógłby się przelać" - wyjaśnia Patinkin, słynny profesjonalny charakteryzator. "Z ręcznie robionymi szczotkami, w których szczeciny są ręcznie spakowane, mogą nie być wystarczająco ciasno spasowane Większość producentów szczotek do makijażu przykleja włosie na miejscu, ale gdy to zrobi niedbale, może się wypaść włosie. (od niepotrzebnego mycia szczotki), lub z biegiem czasu, włosy mogą się poluzować, czasem tylko wypadnie jakość włosia - złamane, zniszczone lub wysuszone włosy. "


Jeśli chodzi o wypadanie włosów, musimy porozmawiać o tym, jak powstał pędzel do makijażu. Szczotka wysokiej jakości jest ściśle ręczna zgodnie z wymogami wytycznych dotyczących produkcji od ważenia włosów, czesania włosów po ich montaż.


Kilka ręcznych procesów będzie miało wpływ na zrzucanie włosów. Dopiero ukończenie tych procesów dokładnie za pomocą kwalifikowanych materiałów, czy pędzle do makijażu się nie rozpadną.


Przede wszystkim materiał do włosów jest ważnym elementem do wypadania włosów. Jeśli jakość włosów jest słaba, krótkie włosy zepsułyby się lub jeśli długość włosów nie wystarczy, aby spełnić wymagania, niewymienione włosy z pewnością spadną.


Niezbędnym procesem kształtowania włosów jest czesanie włosów. W tym procesie rzemieślnicy usuwają część krótkich włosów. Mimo to na pewno pozostanie trochę pozostałości po praniu po raz pierwszy.


Po uformowaniu włosów w niektórych filiżankach, gdy jest to konieczne, ma to kluczowe znaczenie - wiązanie włosów. Włosie należy związać sznurkiem, a następnie włożyć w miedzianą skuwkę. Wysokiej jakości sierść zwierzęca jest bardzo smukła i miękka. Jeśli jest zbyt mocno związany, włosy się zepsują. Jeśli jest on zbyt luźny, spowoduje to wyciekanie kleju podczas klejenia. Tylko wykwalifikowani rzemieślnicy z wieloletnim doświadczeniem mogą dokładnie wykonać ten proces.


Klejenie powinno być najważniejszym procesem, który odgrywa decydującą rolę w nieuleniu włosów. Klej powinien być mocny, wodoodporny i odporny na wysokie temperatury. W przeciwnym razie szczotka rozpadnie się podczas prania.


W JAKI SPOSÓB MOŻESZ ZAPOBIEGAĆ?
"Niestety, istnieje wiele szczotek do makijażu, które początkowo zrzuciły się podczas użytkowania" - mówi Patinkin. "To tylko kwestia czasu i czasu, w którym chcesz jeździć, ale sposób, w jaki myjesz i suszysz swoje pędzle do makijażu, może znacznie pomóc uniknąć zrzucania".


Przede wszystkim nie należy używać gorącej wody o temperaturze wyższej niż 40 ℃. Używanie łagodnego detergentu podczas mycia naturalnych szczotek do włosów zapobiegnie ich wysychaniu i odskakiwaniu.


Po drugie, nie pozwól, aby woda była wyższa niż punkt, w którym metalowa skuwka styka się z uchwytem szczotki.


Po trzecie, umyj szczoteczkę tak delikatnie, jak to możliwe. Umyć to jak umyć własne włosy. Po umyciu użyj ręcznika lub ręcznika papierowego pochłaniającego wilgoć, aby delikatnie wycisnąć z dna włosów (strona ferruli) do czubka włosów. Nie rozrywaj go ręcznikiem.
Następnie kładziesz pędzel do wyschnięcia na kredensie lub na głowie pędzla wiszącego nad krawędzią blatu.


Na koniec, nie bądź zbyt szorstki i nie naciskaj zbyt mocno na pędzle do makijażu podczas nakładania makijażu, ponieważ może to spowodować zaczepienie się włosia.

TECHNIKA MYCIA SZCZOTKÓW

Podstawy czyszczenia pędzli do makijażu

DOs
Pierz co najmniej co 2 tygodnie
Użyj szamponu dla dzieci do głębokiego czyszczenia
Używaj sprayu do mycia pędzli między użyciami

DONT
Nie zanurzaj całkowicie swoich szczotek w wodzie
Unikaj suszenia szczotek w pozycji pionowej
Nie wyciskaj szczeciny na sucho

Kiedy twoja szczotka zawiera dużo makijażu, delikatnie przemyj ją ciepłą wodą i mydłem, które opisałem. Zanurz pędzel w wodzie, aż do końcówki. Woda nie powinna sięgać wyżej niż ferrul - nadmiar wody może dostać się do wnętrza tulei i zepsuć klejenie!
Delikatnie zwilż szczoteczkę, obróć głowę na kostce mydła lub użyj płynnego środka czyszczącego do łagodnej piany, następnie albo obrysuj włosami palcami, albo delikatnie obróć do dłoni. Wolę tę drugą metodę. Opłucz w letniej wodzie (unikając ferule) i po odpowiednim wypłukaniu umyj włosy czystym ręcznikiem. Możesz nieco kształtować główkę szczoteczki palcami lub używać osłony szczotkowej dla większych szczotek, takich jak bronzer lub proszek. Osłona szczotek pomaga utrzymać szczupłą sylwetkę, suszenie nie powoduje, że główka szczoteczki jest bardziej puszysta. Teraz można je wysuszyć na drzewie pędzla!
Pub Czas : 2018-12-29 17:30:30 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)