Wyślij wiadomość
Dom

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

profil firmy

Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd profil firmy 0

PONADCZASOWE PODEJŚCIE DO PERFEKCYJNYCH NARZĘDZI DO MAKIJAŻU

Globalny producent pędzli do makijażu na zamówienie- innowacyjny i kreatywny warsztat własnej marki, każdy pędzel jest indywidualnie wykonywany ręcznie przez bardzo wykwalifikowanych rzemieślników i tworzony z myślą o funkcjonalności. nasze pędzle marki własnej są najwyższej jakości, aby zapewnić idealną aplikację makijażu. makijaż oczu, nasze pędzle do makijażu zapewnią precyzyjną i bezbłędną aplikację makijażu.

 

Plik dostosowywanie pędzli do makijażu marki własnej włącznie z:pędzle pudrowe, bronzerowe, do konturowania, rozświetlające, do policzków, do podkładu w płynie, stożkowe pędzle do blendowania cieni, pędzle do załamań oczu, pędzle do cieniowania oczu, pędzle do rozmazywania, pędzle do brwi, pędzle do eyelinera, pędzle do ust, pędzle wachlarzowe, polerowanie ciała pędzle i różne zestawy profesjonalnych pędzli do makijażu artystów, wybieramy tylko wysokiej jakości surowce i kilkadziesiąt lat bogatego doświadczenia w tworzeniu bogatych włosów, aby produkować najwyższej jakości profesjonalne pędzle do makijażu o modnym designie i wyśmienitym, ręcznie wykonanym wykonaniu.

Z entuzjazmem sprostamy Twoim potrzebom.

 

Biorąc OEM / ODM Jako jedna z głównych dziedzin naszej działalności, zapewniamy wielu dobrze znanym krajowym i zagranicznym markom kosmetyków i mody kosmetycznej doskonałe produkty w zależności od naszego dobrej jakości i płynnego kanału dystrybucji. skupiając się na produkcji profesjonalnych narzędzi kosmetycznych dla artystów makijażu, mamy nadzieję, że docierać do kobiet na całym świecie i wzmacniać ich pozycję oraz odgrywać niewielką rolę w ich drodze do wywierania wpływu.
Mamy również własne marki `` VONIRA '', `` CHANMY '', `` ZEOYONG '', `` XIANGDINA '', z wizją zwiększenia sławy kobiecej marki kosmetycznej na całym świecie. -commerce (B2B, B2M, Witryna internetowa) jako platforma działania promująca naszą markę, aby poinformować nas i zapewnić zupełnie nowe życie piękna!
Kierując się ideą win-win, nie tylko gwarantujemy jakość, ale także zapewniamy doskonała obsługa i nowatorskie pomysły, a poprzez naszą wieloletnią komunikację i produkcję z miłośnikami makijażu lub wizażystami - szeroko poznaliśmy najbardziej podstawowe narzędzia potrzebne do wykonania makijażu bez wysiłku, o których wiele osób nie zdaje sobie sprawy, nowoczesne linie montażowe, wyrafinowane wykonanie, profesjonalna wiedza w zakresie zarządzania, doświadczona kadra oraz dobra etyka zawodowa są prezentowane w CHANMY, aby wspólnie z Państwem dążyć do wzajemnego rozwoju.

Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd profil firmy 1

„Sukces to suma małych wysiłków - powtarzanych każdego dnia”.--- Naszą misją jest tworzenie najlepszych pędzli do makijażu z kolekcji. Uczyńmy świat piękniejszym naszym zrównoważonym wysiłkiem!

Nasz utalentowany zespół kosmetyczny jest oddany pomocy z całego świata!

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Biorąc pędzel do makijażu OEM / ODM w Chinach od ponad 15 lat, mamy

stworzyło tysiące rodzajów pędzli do makijażu i setki istniejących form do pędzli.

 

Kierując się pełnymi pasji innowacjami, celowym kunsztem, niezachwianą doskonałością i zaufaną współpracą, Chanmy Vonira projektuje i tworzy wysokiej jakości unikalne i innowacyjne produkty oraz usługi dla globalnego profesjonalnego przemysłu kosmetycznego, a nasz zespół ręcznie postara się, aby nasza firma stała się głównym producentem pędzle kosmetyczne dla przemysłu kosmetycznego.

 

Vonira zawsze wierzy, że to doskonałe wykonanie pędzli do makijażu nasza twarz.

„Kluczem do doskonałego pędzla do makijażu jest jego komfort na skórze i jak pięknie wygląda makijaż.Naszym celem jest zapewnienie klientom pędzli, które produkująchętnie wypróbowują różne efekty makijażu ”.

Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd profil firmy 0

 

 

Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Importer

Eksporter

marki : VONIRA, ZEOYONG, CHANMY

Ilość pracowników : 280~350

Coroczne wyprzedaże : 8000000-10000000

Rok założenia : 2016

pc Export : 70% - 80%

Honors: BSCI,GMPC,FSC,ISO9001,ISO22716,SGS

Patents: Over 120 Designs

Trademarks: CHANMY,XIANGDINA,VONIRA

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty