Dom Aktualności

Właśnie dlatego wypadają twoje szczotki do makijażu

Orzecznictwo
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki Mark, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, dzięki czemu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymane paczki vonira, zawsze jest ekscytujące, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira, aby produkować najlepsze pędzle do makijażu dla kobiet.

—— Charakteryzatorka Sateria Mills

Jestem zadowolony z twojego pędzla do makijażu. Myślę, że jest bardzo piękny i praktyczny. Jestem również zadowolony z twoich usług. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo doceniamy za profesjonalną obsługę i wyższy standard kontroli jakości, bardzo się cieszę, że cię znam.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Właśnie dlatego wypadają twoje szczotki do makijażu
najnowsze wiadomości o firmie Właśnie dlatego wypadają twoje szczotki do makijażu
Za każdym razem, gdy nakładam makijaż (reżim po pielęgnacji skóry), ciągle martwię się włosiem w pędzlu do makijażu. Często rozlewają mi całą twarz - pozostawiając to, co kiedyś było czystym płótnem pokrytym drobnymi włoskami. Potem oczywiście będę musiał je zdjąć, co spowoduje odciski palców, plamy i jeszcze więcej czasu spędzonego przed lustrem.
Co więc daje? Czy wybieram niewłaściwe pędzle? Czy niewłaściwie nakładam makijaż? Mam tysiąc pytań. Na szczęście artystka makijażu gwiazd i autorka Lazy Perfection: The Art of Looking Great Without Really Probing, Jenny Patinkin, wyprostowała mnie. Poniżej znajdź odpowiedzi Patinkina na pytanie, dlaczego twoje pędzle do makijażu są łyse.
Dlaczego to się dzieje?
„Istnieje kilka powodów, dla których pędzel do makijażu może rzucić”, wyjaśnia Patinkin. „W przypadku ręcznie robionych szczotek, w których włosie jest ręcznie wiązane, mogą one nie być wystarczająco ciasno połączone. Większość producentów pędzli do makijażu przykleja włosie na swoim miejscu - ale gdy zostanie to wykonane niedbale, włosie może wypaść. Stanie się tak, gdy klej zostanie zamoczony (z powodu niepoprawnego umycia pędzla) lub z czasem włosy mogą się poluzować. Czasami jest to po prostu jakość włosia - połamane, uszkodzone lub wysuszone włosy są pierwszymi, które wypadają ”.
Włosie syntetyczne a naturalne: czy to ważne?
„To nie ma znaczenia - to osobiste preferencje” - mówi Patinkin. „Podstawową różnicą między syntetycznymi i naturalnymi szczotkami do włosów jest to, że naturalne włosy mogą wchłonąć pewną ilość olejków i emolientów, tak jak nasze własne włosy. Dzięki syntetycznym szczotkom te oleje po prostu osadzają się na powierzchni włosia, co oznacza, że ​​muszą należy myć częściej. Dobrą wiadomością jest to, że syntetyczne pędzle są łatwiejsze do mycia, ponieważ można używać praktycznie dowolnego mydła bez konieczności martwienia się o suszenie ich jak naturalne włosy ”.
Jak możesz temu zapobiec?
„Niestety, istnieje wiele pędzli do makijażu, które zrzucają początkowo podczas użytkowania”, mówi Patinkin. „To tylko kwestia czasu i tego, jak długo jesteś w stanie jeździć. Ale sposób, w jaki myjesz i wysychasz pędzle do makijażu, może znacznie przyczynić się do uniknięcia zrzucania”. Na szczęście mamy szybki i łatwy przewodnik, aby upewnić się, że robisz to poprawnie.
„Przede wszystkim upewnij się, że nie przechodzisz zbyt długo między myciami, ponieważ nagromadzenie produktu może być szkodliwe dla włosia” - mówi Patinkin. „Kiedy myjesz, nie dopuść, aby woda znajdowała się wyżej niż punkt, w którym metalowa skuwka styka się z rączką pędzla. Jest to szew, w którym woda mogłaby wniknąć. Pamiętaj też, aby nie stawiać pędzli do makijażu podczas one wysychają. Zapobiegnie to kapaniu wody na uchwyt. Wolę pozostawić moje do położenia się do wyschnięcia, z główką szczoteczki zwisającą nad krawędzią kontuaru.
I wreszcie, nie bądź zbyt szorstki i zbyt mocno dociśnij pędzle do makijażu podczas nakładania makijażu, ponieważ może to spowodować pęknięcie włosia. Używanie łagodnego detergentu podczas mycia naturalnych szczotek do włosów zapobiegnie ich wysuszeniu i zerwaniu. Uwielbiam mydło w czystej postaci. W przypadku pędzli syntetycznych łagodne mydło do naczyń jest całkowicie w porządku, ponieważ bardzo skutecznie rozkłada oleje ”.
Dodaje: „Zasadniczo bardzo cienkie naturalne włosy nie nadają się do stosowania z kremami, ponieważ mogą nadmiernie obciążać każdy mieszek włosowy, powodując, że odrywają się od szczoteczki lub odrywają się. Są pewne bardziej naturalne naturalne włosy, które będą działają dobrze z lekkimi płynami, ale w przypadku cięższych produktów kremowych włosy syntetyczne mają lepszą trwałość ”.
Pub Czas : 2019-07-16 10:01:51 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)