Dom Aktualności

JAK UTRZYMYWAĆ SWOJE URODZONE PĘDZLE DO MAKIJAŻU - BY VONIRA BEAUTY CHRISTINE

Orzecznictwo
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki Mark, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, dzięki czemu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymane paczki vonira, zawsze jest ekscytujące, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira, aby produkować najlepsze pędzle do makijażu dla kobiet.

—— Charakteryzatorka Sateria Mills

Jestem zadowolony z twojego pędzla do makijażu. Myślę, że jest bardzo piękny i praktyczny. Jestem również zadowolony z twoich usług. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo doceniamy za profesjonalną obsługę i wyższy standard kontroli jakości, bardzo się cieszę, że cię znam.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
JAK UTRZYMYWAĆ SWOJE URODZONE PĘDZLE DO MAKIJAŻU - BY VONIRA BEAUTY CHRISTINE
najnowsze wiadomości o firmie JAK UTRZYMYWAĆ SWOJE URODZONE PĘDZLE DO MAKIJAŻU - BY VONIRA BEAUTY CHRISTINE
Jak dbać o swoje ukochane pędzle do makijażu

Potrzebne narzędzia:

Szampon dla dzieci

Profesjonalna szczoteczka do czyszczenia wody

Stojak na pędzle

Twoje zręczne ręce

1. Środek czyszczący: najlepsza (i najdokładniejsza) metoda czyszczenia narzędzi wymaga tylko wody i delikatnego mydła (zwykłe preparaty mydła mogą wysuszyć włosie szczotki, zwłaszcza jeśli są wykonane z naturalnych włosów) lub środka do czyszczenia pędzla. , peasy.) Musimy ustalić, że zupa i środek czyszczący nie zawierają mydła, są bezalkoholowe, wartość PH to słaby kwas lub równowaga kwasowo-zasadowa. Większość czystej wody na rynku jest alkoholowa. Zwróć uwagę na dyskryminację.

2. Może wystąpić przyczyna zjawiska „braku kształtu”: szczotka do włosów zwierząt może być bardziej puszysta po myciu. Część włosia może nawet trochę „eksplodować”. Proszę umyć go tak delikatnie, jak to możliwe. Po oczyszczeniu użyj palców od nasady włosów do końcówek włosów, w jedną stronę, aby wyprostować włosie (wygładzenie łusek włosów). Następnie umieść szczotkę do góry nogami, aby wyschła. Kiedy szczotki są częściowo suszone, osłona szczotek jest niezbędna, aby pomóc Ci w zmianie kształtu (zachowaj oryginalny kształt). Odpowiednia ilość odżywki do włosów zmiękczy włosie i ułatwi zmianę kształtu szczotek.

3. Codzienna opieka:

A. Głębokie mycie: Głębokie czyszczenie jest konieczne dla wszystkich pędzli do makijażu. Po okresie użytkowania pędzle chwytały bakterie, pozostały makijażem i martwymi komórkami. Właściwe głębokie mycie może przywrócić zdrowie pędzlom do makijażu. W przypadku włosów kozich, sobolowych, kotów i phami należy myć je co 3-5 tygodni. Szczotkę do wiewiórki należy myć co 5-7 tygodni. Syntetyczne szczotki do włosów, co najmniej raz w tygodniu - aby zapobiec gromadzeniu się produktu.

B. Codzienne czyszczenie: Tej metody można użyć, gdy brakuje czasu. To najłatwiejsza i najszybsza opcja. Zwykle brakuje nam dostępnych pędzli do makijażu oczu. Do mieszania zawsze preferowana jest czysta szczotka. Tego rodzaju szczotki można łatwo wyczyścić punktowo. Spryskaj szczoteczkę środkiem czyszczącym, na tyle, aby był wilgotny. Delikatnie obracaj szczotką na ręczniku papierowym, aż produkt zniknie z pędzla. Zetrzyj nadmiar wilgoci i powtórz z pozostałymi szczotkami.

4. Jednym ważnym kluczem dla całego procesu mycia jest upewnienie się, że główka szczoteczki jest skierowana w dół, aby zapobiec przedostawaniu się wody na spód włosia i do końcówki. Woda i detergent mogą spowodować, że klej rozpadnie się, a szczecina poluzuje się i zrzuci.

5. Pamiętaj, aby używać różnych rozmiarów osłon szczotek, aby zachować kształt szczotek. Nie dmuchaj ich suszarką do włosów. Nie wystawiaj go pod słońce. Umieść go w suchym i feniksowym miejscu i pozwól im wyschnąć na powietrzu.

Pub Czas : 2018-04-14 16:57:13 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)