Dom Aktualności

Makijaż jest nie tylko dla kobiet

Orzecznictwo
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
Wielkie dzięki Mark, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, dzięki czemu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymane paczki vonira, zawsze jest ekscytujące, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira, aby produkować najlepsze pędzle do makijażu dla kobiet.

—— Charakteryzatorka Sateria Mills

Jestem zadowolony z twojego pędzla do makijażu. Myślę, że jest bardzo piękny i praktyczny. Jestem również zadowolony z twoich usług. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo doceniamy za profesjonalną obsługę i wyższy standard kontroli jakości, bardzo się cieszę, że cię znam.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Makijaż jest nie tylko dla kobiet
najnowsze wiadomości o firmie Makijaż jest nie tylko dla kobiet
Według szacunków Euromonitor International sprzedaż detaliczna na chińskim rynku produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków męskich wzrośnie w średnim rocznym tempie 13,5% w latach 2016-2019, znacznie wyższym niż średnia światowa 5,8%, do najwyższego poziomu 1,9 miliarda RMB w 2019 r. Wraz ze wzrostem liczby męskich konsumentów nie można nie docenić potencjału wzrostu rynku produktów do pielęgnacji skóry i kosmetyków na kontynencie.
Makijaż zaczął się dawno temu, więc koncepcja również dla mężczyzn nie jest niczym nowym, ale od pokoleń makijaż był postrzegany jako przedsięwzięcie „tylko dla dziewcząt”, więc teraz musimy porozmawiać o tym, że makijaż nie jest odpowiedni dla kobiet mężczyźni również mogą nadrobić zaległości.
Chociaż w dzisiejszych czasach coraz więcej osób akceptuje zjawisko makijażu mężczyzn, jeśli słyszysz, że jedna celebrytka jest mężczyzną, możesz zaakceptować, jeśli zobaczysz mężczyznę tworzącego się na ulicy, uważamy, że większość ludzi pomyśli, że jest „ladyboy” Dlaczego? Ponieważ ludzie myślą, powodem, dla którego mężczyźni tworzą gwiazdy, są ich potrzeby zawodowe, więc tak naprawdę większość ludzi wciąż nie wierzy, że mężczyźni mogą to nadrobić.
W rzeczywistości przez tysiąclecia, rozciągające się od 4000 pne do XVIII wieku, mężczyźni tradycyjnie stosowali makijaż na niezliczone sposoby. Makijaż został przeniesiony na jeden koniec spektrum płci dopiero w połowie XIX wieku, a w Chinach mężczyźni zaczynają się wcześnie nadrabiać.
Podobnie jak syn Cao Cao - Cao Zhi, jest także osobą, która lubi piękno, bardzo lubi nakładać puder na twarz, gdy nagle przyszedł mężczyzna o imieniu Dan Chun i niespodziewanie wziął prysznic nadal chce nakładać puder na twarz po prysznicu, aby gość mógł czekać w holu przez ponad godzinę.
Podczas dynastii południowej i północnej mężczyźni lubią kadzić swoje ubrania, dynastii Tang, mężczyźni nawet jak niektóre produkty do pielęgnacji skóry, a szminka jest również popularna w dynastii Tang. Cesarz wydawał nawet szminkę, aby nagrodzić urzędników. Kwiatowe nakrycia głowy są popularne i są symbolem wysokiego społeczeństwa. To także pochodzenie „Tanhua Lang”.
Przed dynastią Qing zjawisko makijażu mężczyzn jest powszechne w życiu, ale po dynastii Qing mężczyźni do makijażu wydają się wyjątkowi, a ponieważ dynastia Qing była ostatnią dynastią w starożytnych Chinach, więc koncepcja jest głęboko zakorzeniona w umysły wielu ludzi. Do tej pory wielu ludzi uważa, że ​​mężczyznom nie wolno się nadrabiać.
Ale wraz z upływem czasu wierzymy, że ludzie stopniowo zaakceptują ten pogląd, zwykli mężczyźni mogą nadrobić wrażenie męskiej celebryty, a ludzie nie będą myśleć, że jest „ladyboy”.
Kilka porad dotyczących makijażu
1. Kiedy zaczesujesz rzęsę, a tusz do rzęs przypadkowo spadnie na oczy, i nie chcesz, aby oczy znów się pojawiły, możesz użyć wacika i delikatnie przetrzeć
2. Kiedy zaczernisz brwi, powinieneś trzymać się z dala od mirro, w przeciwnym razie twoja brew stanie się bardzo gruba.
3.Gdy uszczypniesz rzęsę, możesz użyć suszarki do włosów, aby podgrzać spinki do rzęs, może to pomóc w przedłużeniu rzęs.
4.Przed rozmazaniem wargi szminką możesz wykonać podstawowy makijaż, na przykład pomadkę do mazania, nałożyć na nią trochę proszku i tak dalej, wygodniej jest usunąć makijaż.
5. Kiedy grasz cień do powiek w nosie, nie graj bezpośrednio od środka brwi do czubka nosa, nie może osiągnąć lepszego efektu, najlepszym sposobem jest zagranie cienia nosa z przedniej części oczodołu na czubku nosa i za pomocą pędzla narysuj odwrócony trójkąt na czubku nosa. Efekt będzie lepszy niż pierwszy sposób.
6. Dla początkującego makijażu zgięta szczotka do konturowania oczu jest lepsza niż ogólna szczoteczka do konturowania oczu.
Pub Czas : 2019-10-12 14:42:46 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)