Dom Aktualności

5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu

5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu
Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, projektantem wnętrz czy szefem kuchni, odpowiednie narzędzia są niezbędne, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane rezultaty. To samo dotyczy używania i inwestowania w pędzle do makijażu. Chociaż czasami unika się kupowania kosztownych pędzli, prawda jest taka, że ​​robią ogromną różnicę podczas mieszania i stosowania makijażu. Ale skąd wiesz dokładnie, jaki rodzaj pędzli do makijażu kupić? I czy naprawdę musisz je czyścić co tydzień? Poniżej znajdują się odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące pędzla do makijażu.
01 Jaka jest różnica między włosami syntetycznymi a naturalnymi?
Różnica między włosami syntetycznymi a naturalnymi jest czymś, co jest ważne, abyś wiedział, kiedy zastanawiasz się, w jakie pędzle do makijażu inwestować. Naturalne sierść zwierzęca (zwykle koza, wiewiórka, a nawet sobolowa) zawiera tzw. Dzięki temu pędzel może pracować bardziej efektywnie, jeśli chodzi o chwytanie pigmentu z produktów proszkowych (takich jak cienie do powiek, rumieńce, bronzery i pudry do twarzy). Syntetyczne szczotki są wykonane z materiałów takich jak poliester i nylon, i pomagają w mieszaniu płynnych przedmiotów na twarzy (takich jak korektory, podkłady i zakreślacze), ponieważ połączenie włókien szczotki nie tworzy żadnych smug na skóra.
02 Czy naprawdę musisz je umyć?
Tak, mycie pędzli do makijażu raz w tygodniu jest kluczem do utrzymania ich w czystości i wolnej od zarazków, nie mówiąc już o tym, że produkt nie gromadzi się, co znacznie ułatwia aplikację i poprawia jakość szczotek. Na szczęście proces prania nie jest trudny i istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci uzyskać bardzo czyste wyniki. Zalecamy korzystanie z rękawicy do czyszczenia pędzli Sigma Spa Express z mydłem kastowym, które nie zawiera chemikaliów, aby usunąć makijaż z pędzli. Wmasuj mydło we włosy, przesuń je w przód iw tył na macie, aby naprawdę przetworzyć produkt w szczotkę, a następnie spłucz pod wodą, aż będzie czysta i nie pozostanie nic do wydostania się. Jeśli nie umyjesz szczotek i nie zajmiesz się nimi, z czasem zaczniesz widzieć, że stają się bardzo sztywne pod względem tekstury, co zazwyczaj powoduje, że muszą być wyrzucone.
03 Dlaczego kosztują tak dużo?
Pędzle do makijażu mogą stać się kosztowne, gdy składniki i procesy stosowane do ich produkcji są wyższej jakości niż szczotki tańsze i szybciej się rozpadają. Niektóre kluczowe rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie szczotek zauważają, jak mocna jest rękojeść i jak miękkie włosie szczotki. Jeśli rączka jest wykonana z tworzywa sztucznego w porównaniu z drewnem, jest to tańsza szczotka jakościowa, a jeśli włosy są szorstkie na skórze, wiesz, że nie użyli wysokiej jakości włókna syntetycznego lub zwierzęcego do budowy główki szczoteczki. Staraj się inwestować w pędzle do makijażu, które wytrzymają dużo prania, ponieważ chcesz, aby twoje szczotki przetrwały przez długi czas.
04 Czy firmy pędzla do makijażu testują zwierzęta?
Większość firm zajmujących się makijażem podąża za tym, by nie testować zwierząt, ale to pytanie pojawia się bardzo często, gdy chce się dowiedzieć, skąd pochodzą naturalne włosy zwierzęce w pędzlach do makijażu. Większość firm zleca na zewnątrz sierść zwierzęcą, która naturalnie zrzuca, a następnie jest zbierana i wykorzystywana do produkcji szczotek do włosów, w związku z czym żadne zwierzę nie jest uszkodzone. Zawsze pytaj znajomych, kiedy robią zakupy w domach towarowych, o procesie, który idzie w kierunku sprzedaży szczotek, i zbadaj, co firmy nie testują na zwierzętach, aby upewnić się, że odgrywasz swoją rolę w utrzymaniu naszych zwierząt w bezpiecznym i szczęśliwym stanie.
05 Czy naprawdę łączą makijaż lepiej?
Kluczem do wspaniałego makijażu jest upewnienie się, że jest odpowiednio zmieszany. Smugowate rumieńce i ciężkie cienie do powiek nie są idealne, więc używanie pędzli, które pomogą Ci w procesie mieszania, jest najlepsze, gdy chcesz naprawić jakikolwiek błąd w makijażu, a także pomóc produktowi trwać dłużej. Pędzle zawsze lepiej się nadają niż palce podczas nakładania podkładu i korektora, ponieważ są one w stanie równomiernie rozprowadzić makijaż na twarzy w porównaniu do zbierania więcej w niektórych obszarach niż inne. Pędzle do cieni do powiek mają kąty i nacięcia, które pomagają celować w określone obszary i tworzą specjalny makijaż oczu. więc wszystkie te cechy umożliwiają szczotki najlepsze narzędzia do mieszania.
Pub Czas : 2019-06-20 09:46:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)