Dom Aktualności

5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu

Orzecznictwo
dobra jakość Wysokiej jakości pędzle do makijażu na sprzedaż
dobra jakość Wysokiej jakości pędzle do makijażu na sprzedaż
Opinie klientów
Wielkie dzięki Mark, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, dzięki czemu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymane paczki vonira, zawsze jest ekscytujące, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira, aby produkować najlepsze pędzle do makijażu dla kobiet.

—— Charakteryzatorka Sateria Mills

Jestem zadowolony z twojego pędzla do makijażu. Myślę, że jest bardzo piękny i praktyczny. Jestem również zadowolony z twoich usług. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo doceniamy za profesjonalną obsługę i wyższy standard kontroli jakości, bardzo się cieszę, że cię znam.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu
5 rzeczy, które należy wiedzieć przed zakupem pędzli do makijażu
Niezależnie od tego, czy jesteś artystą, projektantem wnętrz czy szefem kuchni, odpowiednie narzędzia są niezbędne, aby pomóc Ci osiągnąć pożądane rezultaty. To samo dotyczy używania i inwestowania w pędzle do makijażu. Chociaż czasami unikamy zakupu kosztownych pędzli, prawda jest taka, że ​​robią ogromną różnicę podczas mieszania i nakładania makijażu. Ale skąd dokładnie wiesz, jaki rodzaj pędzli do makijażu kupić? I czy naprawdę musisz je czyścić co tydzień? Poniżej znajdują się odpowiedzi na te typowe pytania dotyczące pędzli do makijażu i wiele innych.
01 Jaka jest różnica między włosami syntetycznymi a naturalnymi?
Różnica między włosami syntetycznymi i naturalnymi jest czymś, co musisz wiedzieć, debatując nad tym, w jakie pędzle do makijażu inwestować. Naturalna sierść zwierzęca (zwykle koza, wiewiórka, a nawet sable) zawiera tak zwane skórki. Dzięki temu pędzel działa bardziej efektywnie, jeśli chodzi o chwytanie pigmentu z produktów w proszku (takich jak cienie do powiek, różu, bronzery i pudry do twarzy). Szczotki syntetyczne są wykonane z takich materiałów, jak poliester i nylon, i pomagają najlepiej mieszać płynne przedmioty na twarzy (takie jak korektory, podkłady i rozświetlacze w płynie), ponieważ łączenie włókien pędzla nie powoduje powstawania smug skóra.
02 Czy naprawdę musisz je umyć?
Tak, cotygodniowe mycie pędzli do makijażu jest kluczem do utrzymania ich w czystości i wolnym od zarazków, nie wspominając o tym, że produkt nie gromadzi się, co znacznie ułatwia aplikację i poprawia jakość twoich pędzli. Na szczęście proces mycia nie jest trudny, a istnieje wiele narzędzi, które pomogą Ci uzyskać bardzo czyste rezultaty. Zalecamy stosowanie rękawicy do czyszczenia pędzla Sigma Spa Express z mydłem kastowym, które nie zawiera chemikaliów, aby usunąć makijaż z pędzli. Wmasuj mydło we włosy, przesuń je w tę iz powrotem na macie, aby naprawdę wbić produkt w szczotkę, a następnie spłucz pod wodą, aż stanie się czysta i nie pozostanie nic. Jeśli nie umyjesz szczotek i nie zajmiesz się nimi, z czasem zaczniesz dostrzegać, że stają się one bardzo sztywne w teksturze, co zwykle skutkuje ich wyrzuceniem.
03 Dlaczego kosztują tyle?
Pędzle do makijażu mogą stać się kosztowne, gdy składniki i procesy użyte do ich wytworzenia są wyższej jakości niż pędzle, które są tańsze i szybciej się rozpadają. Niektóre kluczowe rzeczy, na które należy zwrócić uwagę przy zakupie szczotek, to zauważenie, jak mocny jest uchwyt i jak miękkie jest włosie szczotki. Jeśli rękojeść jest wykonana z tworzywa sztucznego w porównaniu do drewna, jest to szczoteczka tańszej jakości, a jeśli włosy są szorstkie na skórze, wiesz, że nie użyli wysokiej jakości włókna syntetycznego lub zwierzęcego do budowy główki szczoteczki. Staraj się inwestować w pędzle do makijażu, które wytrzymają dużo prania, ponieważ chcesz, aby pędzle te wystarczały na długi czas.
04 Czy firmy pędzli do makijażu testują na zwierzętach?
Większość firm zajmujących się makijażem nie podąża za testami na zwierzętach, ale to pytanie pojawia się często, gdy chcemy wiedzieć, skąd pochodzi naturalna sierść zwierząt w pędzlach do makijażu. Większość firm zleca na zewnątrz sierść zwierzęcą, która naturalnie zrzuca, a następnie jest zbierana i wykorzystywana do wyrobu sierści, aby żadne zwierzę nie ucierpiało w tym procesie. Zawsze pytaj współpracowników kosmetycznych podczas zakupów w domach towarowych o proces tworzenia pędzli, które sprzedają, i sprawdzaj, co firmy nie testują na zwierzętach, aby upewnić się, że odgrywasz swoją rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i szczęścia naszym zwierzętom.
05 Czy naprawdę lepiej łączą makijaż?
Kluczem do wspaniałego makijażu jest upewnienie się, że jest odpowiednio zmieszany. Smugowe rumieńce i ciężkie cienie do powiek nie są idealne, więc używanie pędzli, które pomagają w procesie mieszania, jest najlepsze, gdy chcesz naprawić każdy błąd w makijażu i pomóc dłużej utrzymać produkt. Podczas nakładania podkładu i korektora zawsze lepiej jest używać pędzli niż palców, ponieważ są one w stanie równomiernie rozprowadzić makijaż na twarzy w porównaniu do gromadzenia się jej w niektórych obszarach niż w innych. Pędzle do cieni do powiek mają kąty i nacięcia, które pomagają celować w określone obszary i tworzą specjalny makijaż oczu. wszystkie te cechy sprawiają, że pędzle są najlepszymi narzędziami do miksowania, jakimi dysponujesz.
Pub Czas : 2019-06-20 09:46:52 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)