Dom Aktualności

6 szybkich poprawek na wpadek do makijażu

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

6 szybkich poprawek na wpadek do makijażu

6 szybkich poprawek na wpadek do makijażu

Rozmazana szminka, smugowata podstawa, zlepione rzęsy - najczęstsze przypadki podczas stosowania makijażu! Oto szybkie poprawki i rozwiązania zapobiegawcze, aby uniknąć najczęstszych wpadek makijażu.

Szminka, która smugi i krwawienia

Jeśli masz tendencję do rozmazania szminki lub linii wokół ust, do której łatwo wkracza kolor, przełącz się z tradycyjnej kremowej formuły na matową szminkę z matową szminką. Jest to doskonały sposób na dłuższe trzymanie szminki i zminimalizowanie wtapiania (im bardziej pomadka jest szara, tym bardziej prawdopodobne jest krwawienie). Aby uzyskać szczegółowy rysunek konturówki wargowej, owalna lub zwężana szczotka do ust to narzędzie, które musi mieć. Wybierz syntetyczną szczotkę do włosów ze sztywnymi, ale miękkimi włoskami, aby wykonać tę pracę za Ciebie.

Alternatywnie możesz przygotować usta jasnym podkładem do podkładu, aby lepiej zabezpieczyć kolor warg lub nałożyć matowy korektor na usta, aby uzyskać bardziej przylegającą podstawę.

Fundacja Cakey lub Poorly Blended

Miałeś kiedyś ten problem: zastosowałeś swój fundament w oświetleniu łazienkowym, tylko po to, by zdać sobie sprawę, że nie był on całkowicie zmieszany lub w świetle dziennym wygląda znacznie ciężko.

Użyj lekko wilgotnej gąbki do makijażu i przyłóż ją do twarzy, aby zmiękczyć i zlać nadmiar podłoża. Pamiętaj również, aby mieszać wokół szczęki i linii włosów. Po zakończeniu mieszania nałóż lekki odkurzający proszek, aby wygładzić wszystko.

Inną opcją techniki jest użycie szczoteczki do splatania duo-włókien, aby wtopić fundament w skórę. Dwubarstwowe szczotki do szczotkowania mieszają równomiernie i bezbłędnie. Aby użyć pędzla z lekkim naciśnięciem i pozwolić długiej szczecinie wykonać swoją pracę, usuwają wszystkie dodatkowe pigmenty. Następnie naciśnij trochę mocniej, aby wzmocnić fundament w skórę, aby uzyskać naturalny wygląd.

Jeśli twoja technika jest wypróbowana i prawidłowa, i nadal masz problemy, najprawdopodobniej jest to twoja podstawa, oświetlenie w łazience lub naprawdę potrzebujesz lustra powiększającego, abyś mógł zobaczyć wszystkie szczegóły swojej aplikacji.

Jeśli problemem jest faktura twojego fundamentu, może być zbyt gruba lub zbyt cienka. Jeśli tak, to szansa, że ​​nie będzie obowiązywać równomiernie, bez względu na to, co zrobisz. Upewnij się, że podstawa jest odpowiednia dla Twojego rodzaju skóry.

Clumpy Mascara

Wygładzić tłusty mascara, nakładając bardzo małą ilość wody na czysty, różdżkarski tusz do rzęs. Jeśli jest to wodoodporna formuła, najlepiej działa na bazie silikonu środek do demakijażu. Przesuwaj szczoteczkę wzdłuż podstawy rzęs, aby zmiękczyć wysuszony tusz do rzęs, a następnie zwinąć w celu oddzielenia grudek. Kluczem jest użycie tylko odrobinę malutkiego kawałka, aby nie rozłożyć tuszu zbyt mocno i nie wywołać bałaganu.

Jeśli twój tusz do rzęs jest zawsze zbity, nadszedł czas, aby wypróbować nowy.

Korektor, który zagęszcza się w linie wokół oczu

Pamiętaj, aby przygotować okolice oczu cienką warstwą dobrego środka nawilżającego, który nie jest zbyt tłusty, i zastosować go oszczędnie, ponieważ jego przesada spowoduje większe marszczenie. Wybierz korektor, który jest gładki, łatwy w mieszaniu, trwały i wystarczająco nieprzejrzysty, aby pokryć wszelkie ciemności pod oczami. Im cieńsza tekstura, tym mniej prawdopodobne jest, że doświadczysz marszczenia.

Ale co, jeśli jesteś już w połowie dnia roboczego i zauważysz, że twój korektor ustawił się w linii? Użyj palca serdecznego, aby wygładzić korektor, który zaczął się marszczyć, a jeśli masz z sobą proszek, ustaw go na wyjątkowo lekki odkurz. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, użyj małego pędzelka lub gąbki, upewniając się, że proszek zmiesza się z miejsca, gdzie spotykają się oczy i nos, mięknie do skroni, gdzie mogą sięgać linie kurzych łap; chcesz uniknąć nadmiaru proszku na zmarszczki.

Blush Overkill

Przypadkowe stosowanie zbyt dużego rumienia dzieje się z najlepszymi z nas! Odcień go za pomocą czystej szczotki i mieszając lekką warstwę luźnego lub sprasowanego proszku na wierzchu.

Inną opcją jest użycie pędzla lub gąbki fundamentowej, która ma nieco pozostałości na fundamencie, aby wygładzić i usunąć swoje rumieniec.

Unikaj nadmiernego nakładania różu za pomocą miękkiej, puszystej szczotki, która chwyta kolor równomiernie i powoli buduje intensywność. Profesjonalna sztuczka polega na tym, aby najpierw nałożyć pędzelkiem kolor rumienia, a następnie nałożyć go na sprasowany proszek przed nałożeniem.

Przesadne brwi

W pełni wykorzystujemy dramatyczny ruch brwi - chcemy tylko pomóc ci to zrobić tak, aby schlebiało ci w twarz. Zamiast zakładać, że powinieneś wybrać wypełniacz brwi, który jest cień ciemniejszy od naturalnego koloru brwi, wybierz kolor, który pasuje do niego lub jest nieco jaśniejszy. Zapewni to pełne, naturalnie zdefiniowane brwi bez ostrego kontrastu.

Blond brwi są wyjątkiem. Spróbuj kolor, który jest cieniowany lub dwa razy ciemniejszy, aby brwi nie wyglądały na wyblakłe lub nieistniejące.

Inną kwestią jest to, że zdajesz sobie sprawę, że wypełniłeś brwi trochę zbyt ciężko i wyglądają na nieco sztywne. Użyj pędzla do brwi lub szpulki, aby przeczesać włosy, aby złagodzić wygląd i przełamać bryłę koloru, aby uzyskać bardziej realistyczne wyglądające włosy.

Pędzle wymienione powyżej:

  • Vonira Oval Lip Brush

  • Fundamentowa szczotka Vonira Duo

  • Szczotka szpulowa Vonira do rzęs

  • Szczotka do korektora Vonira

  • Szczotka do mieszania Vonira

  • Szczotka Vonira Blush

  • Vonira Compact Powder Brush

  • Szczotka do brwi Vonira

Pub Czas : 2019-02-15 14:19:54 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)