Dom Aktualności

Jak sprawić, by Twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi

Orzecznictwo
dobra jakość Wysokiej jakości pędzle do makijażu na sprzedaż
dobra jakość Wysokiej jakości pędzle do makijażu na sprzedaż
Opinie klientów
Wielkie dzięki Mark, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, dzięki czemu mój klient czuje się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć kolejną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymane paczki vonira, zawsze jest ekscytujące, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira, aby produkować najlepsze pędzle do makijażu dla kobiet.

—— Charakteryzatorka Sateria Mills

Jestem zadowolony z twojego pędzla do makijażu. Myślę, że jest bardzo piękny i praktyczny. Jestem również zadowolony z twoich usług. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo doceniamy za profesjonalną obsługę i wyższy standard kontroli jakości, bardzo się cieszę, że cię znam.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności
Jak sprawić, by Twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi
Jak sprawić, by Twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi
Jak sprawić, by Twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi

Duże oczy wydają się młodzieńcze, szeroko rozbudzone i zdrowe. Jednak nie wszyscy rodzimy się z dużymi podglądaczami i właśnie tutaj pojawiają się sztuczki w makijażu. Oto 9 kluczowych kroków, dzięki którym Twoje oczy będą wyglądać na większe i tak piękne, jak to możliwe.

Nie wszyscy rodzimy się z dużymi, jasnymi oczami. Ale każda dziewczyna może wydawać się bardziej czujna, a nawet bardziej przyjazna lub kobieca dzięki tym 9 łatwym poradom i sztuczkom, które sprawiają, że oczy wyglądają na większe. Oto jak.

1. Zdefiniuj swoje brwi. To przyciąga uwagę i kadruje cały obszar oczu. Ludzie będą postrzegać twoje oczy jako większe, gdy większy nacisk zostanie położony na otaczający je obszar.
2. Dodaj wymiar do swojej zagniecenia. Matowy, ciepły brąz, a nawet delikatny różany kolor pomogą stworzyć pewien wymiar i sprawią, że Twoje oko wzrośnie.
3. Dodaj migotanie w wewnętrznym kąciku oka. Umieszczenie tutaj migotania łapie światło, nadając tym samym wygląd bardziej otwartych, obudzonych oczu.
4. Użyj jasnych, neutralnych kolorów na pokrywie. Ciemne kolory znikają, jasne kolory przybliżają obiekty. Nałożenie jasnego koloru na powiekę nadaje większy wygląd okolicy oczu. Cień taki jak Sin Urban Decay wygląda dobrze na wszystkich.

5. Wyrównaj wewnętrzną krawędź dolnej pokrywy ołówkiem w kolorze cielistym. Stwarza to złudzenie, że białka twoich oczu sięgają dalej. Możesz również użyć do tego białego ołówka, ale odcień skóry wygląda bardziej naturalnie.
6. Nałóż tusz do rzęs na dolne rzęsy. Pomiń wkładkę na dolnej linii rzęs, która zamyka oko. Tusz do rzęs to idealny sposób na uwydatnienie dolnej części oka bez przesadzania.
7. Zwinąć rzęsy. Jest to jeden z najszybszych sposobów otwierania okiennic symbolicznych na twoich oczach. Podnosząc rzęsy w górę, inni mogą lepiej widzieć cały obszar oczu.
8. Nałóż tusz do rzęs na górne rzęsy. Jest to rodzaj bez zastanowienia, ale zdecydowanie nałóż tusz do rzęs po zakręceniu rzęs, aby zdefiniować górne rzęsy.
9. Zastosuj sztuczne rzęsy. Nie musisz zwariować, ale pasek naturalnych sztucznych rzęs z łatwością wydobędzie twoje oczy. Jeśli masz zakapturzone oko, jest to szczególnie skuteczne, ponieważ wizualnie wyciąga oko spod kości brwiowej. Wysokiej jakości rzęs zapewnia wystarczającą rozdzielczość bez przytłaczania oka.
Dodatkowe wskazówki:
Naturalne oczy na co dzień
Aby uzyskać naturalny makijaż oczu na co dzień, wybierz uniwersalną paletę oczu w neutralnym odcieniu, aby uzyskać efekt i wymiary.
Różowe złote nadają codziennemu makijażowi miękki, romantyczny wygląd. Połączenie matowego różu, połyskującego różowego złota i brązowego matowego tworzy świeży naturalny wygląd z nutą koloru.
Krok # 1: Nałóż matowy róż od powieki do kości brwi pędzlem do oczu.
Krok # 2: Za pomocą pędzla do oczu nałóż różany złoty połysk od powieki do zmarszczki oka.
Krok # 3: Za pomocą pędzla konturowego nałóż niewielką ilość matowego brązu na załamanie powieki, zaczynając od wewnętrznego zagięcia oka, lekko przesuwając się na zewnątrz do zewnętrznego zagięcia powieki. Dobrze wpasuj się w załamanie.
Krok # 4: Używając pędzla do konturowania oczu, wyrównaj całą długość dolnej linii rzęs, od wewnętrznego kącika oka do dolnej zewnętrznej krawędzi oka (tworząc kształt litery „V” na oku wewnętrznym) za pomocą lśniące różowe złoto. To doda efekt rozjaśniania i rozjaśni Twoje oczy.
Krok 5: Zakończ dwiema warstwami wysokiej jakości tuszu do rzęs.
Pub Czas : 2019-03-22 14:26:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)