Dom Aktualności

Jak sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Jak sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi

Jak sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi
Jak sprawić, by twoje oczy wyglądały na większe dzięki makijażowi

Duże oczy wydają się młodzieńcze, rozbudzone i zdrowe. Nie wszyscy jednak rodzimy się z przerośniętymi podglądaczami i właśnie tam pojawiają się pomysłowe sztuczki z makijażem. Oto 9 kluczowych kroków, dzięki którym oczy będą wyglądać na większe i jak najpiękniejsze.

Nie wszyscy z nas rodzą się z dużymi, jasnymi oczami. Ale każda dziewczyna może wydawać się bardziej czujna i jeszcze bardziej przyjazna lub kobieca dzięki 9 łatwym wskazówkom i sztuczkom, które sprawiają, że oczy wyglądają na większe. Oto jak.

1. Zdefiniuj brwi. Zwraca to uwagę i kadruje całą okolicę oczu. Ludzie będą postrzegać twoje oczy jako większe, gdy większy nacisk zostanie położony na otaczający je obszar.
2. Dodaj wymiar do zagniecenia. Matowy, ciepły brąz lub nawet delikatny różany kolor pomogą stworzyć wymiar i pop.
3. Dodaj migotanie w wewnętrznym kąciku oka. Umieszczanie tu błysku przyciąga światło, dając wrażenie bardziej otwartych, obudzonych oczu.
4. Użyj jasnych, neutralnych kolorów na pokrywie. Ciemne kolory cofają się, jasne kolory przybliżają obiekty. Umieszczenie jasnego koloru na pokrywie daje większy obszar oczu. Cień, jak Sin Urban Decay, wygląda dobrze na wszystkich.

5. Wyrównaj wewnętrzny brzeg dolnej pokrywy ołówkiem w kolorze ciała. Stwarza to złudzenie, że białka twoich oczu sięgają dalej. Do tego celu można użyć ołówka z białym kredką do oczu, ale tonacja ciała wygląda bardziej naturalnie.
6. Nałóż tusz do rzęs, aby zmniejszyć rzęsy. Pomiń liner na dolnej linii rzęs, która zamyka oko. Tusz do rzęs to doskonały sposób na uwydatnienie dolnej części oka bez przesadzania.
7. Zwiń rzęsy. Jest to jeden z najszybszych sposobów na otwarcie przenośnych okiennic na twoich oczach. Rzucanie rzęs w górę pozwala innym lepiej widzieć całą okolicę oczu.
8. Nałóż tusz do rzęs na rzęsy. Jest to rodzaj bezmyślnego, ale zdecydowanie stosowania tuszu do rzęs po zakręceniu rzęs, aby określić rzęsy.
9. Załóż sztuczne rzęsy. Nie musisz wariować, ale pasek naturalnych fałszywych rzęs łatwo wyciągnie twoje oczy. Jeśli masz oko z kapturem, jest to szczególnie skuteczne, ponieważ wizualnie wyprowadza twoje oko spod kości brwiowej. Jakość rzęs daje wystarczającą definicję bez przytłaczania oka.
Dodatkowe wskazówki:
Naturalne codzienne oczy
Aby uzyskać naturalny makijaż oczu na co dzień, podnieś uniwersalną paletę oczu w neutralnym odcieniu, aby uzyskać efekt i wymiar.
Różowe złoto nadaje Twojemu codziennemu makijażowi delikatny, romantyczny wygląd. Połączenie matowego różu, połysku różowego złota i brązowego matowego, tworzy świeży, naturalny wygląd z nutą koloru.
Krok 1: Zastosuj matowy róż od powieki do kości brwiowej za pomocą pędzla Eye Base Brush.
Krok 2: Używając pędzelka do oczu, nakładaj różową poświatę od powieki do fałdy oka.
Krok 3: Za pomocą pędzla do konturów nałóż niewielką ilość matowego brązu na fałdkę wieczka, zaczynając od wewnętrznego fałdowania oczu, lekko przesuwając się na zewnątrz do zewnętrznej fałdy powieki. Dobrze wtopić się w gniecenie.
Krok 4: Używając pędzla do oczu, wyrównaj całą długość dolnej linii rzęs, od wewnętrznego kącika oka do dolnej zewnętrznej krawędzi oka (tworząc wewnętrzny kształt „V” na wewnętrznym oku) za pomocą migotanie różowego złota. To doda efektu podkreślenia i rozjaśni oczy.
Krok # 5: Wykończ dwie warstwy wysokiej jakości maskary.
Pub Czas : 2019-03-22 14:26:26 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)