Dom Aktualności

Kiedy odrzucić pędzle do makijażu Nawet pędzle do makijażu tracą ważność!

Orzecznictwo
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
dobra jakość Szczotki do makijażu wysokiej jakości na sprzedaż
Opinie klientów
Dziękuję Markowi, zawsze możesz dać mi najlepszy plan, a to pozwala moim klientom poczuć się świetnie, mam nadzieję, że możemy mieć jeszcze jedną szansę na współpracę.

—— Tara AU

Właśnie otrzymała paczki voniry, jest zawsze ekscytująca, ponieważ jakość jest naprawdę niesamowita, podobnie jak misja vonira do produkcji najlepszych makijażów dla kobiet.

—— Sateria Mills Makeup Artist

Jestem zadowolony z twojego makijażu szczotki. Myślę, że to bardzo piękne i praktyczne. Jestem też zadowolony z twojej obsługi. To bardzo miłe!

—— Viktoria Steinbach Niemcy

Bardzo wdzięczny za profesjonalną obsługę i wysoką jakość kontroli jakości, bardzo miło znać Ciebie.

—— Meera Kotecha Z Wielkiej Brytanii

Im Online Czat teraz
firma Aktualności

Kiedy odrzucić pędzle do makijażu Nawet pędzle do makijażu tracą ważność!

Kiedy odrzucić pędzle do makijażu Nawet pędzle do makijażu tracą ważność!
TUTAJ, KIEDY POWINIENEŚ WYRZUĆ SWOJE DALSZE NAWET MAKEUP BRUSHES EXPIRE!
Wszyscy wiemy, że tusze do rzęs mają okres przydatności do spożycia wynoszący trzy miesiące, a pomadki do ust mogą trwać do dwóch lat, pozostając stosunkowo bezpiecznymi w użyciu - ale co z pędzlami?
Brudne pędzle do makijażu mogą być pokryte w niektórych naprawdę szalonych rodzajach bakterii. Niedawno obejrzeliśmy film o urodzie, w którym kilku pracowników wysłało zawartość swoich torebek do makijażu do przetestowania na obecność bakterii. Wyniki obejmowały zarówno gronkowiec, jak i bakterie związane z problemami żołądkowo-jelitowymi, biegunką, paciorkowcem, zakażeniami układu moczowego i zapaleniem opon mózgowo-rdzeniowych - a wszystko to w małej torebce z makijażem.
W przeciwieństwie do większości makijażu, który musi zostać wyrzucony w ciągu dwóch lat z powodu gromadzenia się bakterii lub degradacji składników, szczotki można dokładnie wyczyścić, aby wydostać się z bakterii, co pozwala im przetrwać o wiele dłużej. Powiedziawszy to, istnieje wiele innych powodów, dla których powinieneś się ich pozbyć, gdy osiągną koniec swojej przydatności. Oto kilka znaków, na które należy zwrócić uwagę, aby pokazać, że nadszedł czas na aktualizację:
# 1 Kiedy jest zbyt wygięty w kształt
Funkcja pędzla do makijażu zależy przede wszystkim od kształtu włosia i główki szczoteczki. Pędzle są starannie zbieżne, zaokrąglone, spłaszczone lub ustawione pod pewnym kątem, aby określić ich specyficzne zastosowanie, a podczas gdy wiele szczotek może się trochę zniekształcić, można je zazwyczaj naprawić, dobrze je prając i susząc. Jeśli jednak twoja szczotka stała się tak stara, że ​​nie utrzymuje już kształtu, który był używany nawet po praniu i suszeniu, nadszedł czas, aby ją puścić. Pędzel nie spełnia już swojego zadania, a utrzymywanie go tylko dla samego siebie spowoduje tylko bałagan i zbieranie bakterii.
# 2 Gdy produkt nie jest odkładany równomiernie
Czasami trudno powiedzieć, że pędzel nie działa tak, jak powinien, patrząc na niego. Może się zdarzyć, że niektóre szczeciny w szczotce się zepsuły i chociaż zewnętrzny kształt nadal istnieje, szczotka nie działa prawidłowo. Jest to szczególnie oczywiste w przypadku szczotek do fundamentów i cieni do powiek. Jeśli zaczniesz zauważać dość niejednolity sposób nakładania makijażu, może to oznaczać, że pędzel jest zbyt uszkodzony, aby był dobrze używany. Oczywiście, może to być również nagromadzenie produktu, powodujące złe działanie pędzla, dlatego zawsze należy go dobrze umyć przed podjęciem decyzji, czy nie stosuje się już dobrze makijażu.
# 3 Gdy spada dużo włosia
Kształt jest jedną z rzeczy, które określają funkcję pędzla; druga to gęstość. Jedną z wyróżniających cech, które odróżniają pędzle wysokiej jakości od druzgocących, jest to, jak bardzo rzuca. Zrzucanie występuje, gdy włosie wypada podczas użytkowania lub podczas czyszczenia. Szczotki wyższej jakości są bardziej odporne na zrzucanie i w rezultacie będą trwać dłużej. Może to być również spowodowane w dużej mierze budową pędzla, a także jakością kleju, który utrzymuje szczeciny razem. Jeśli twoja szczotka straciła wiele włosia, jest szansa, że ​​już nie robi tego, czego potrzebuje i powinna zostać wyrzucona. Aby upewnić się, że nie przyspieszysz procesu rzucania, zawsze myć delikatnie i suszyć je płasko lub po stronie włosia w dół, aby upewnić się, że woda nie wsiąka w szyję lub skuwkę szczotki.
Pub Czas : 2019-05-30 16:39:06 >> lista aktualności
Szczegóły kontaktu
Changsha Chanmy Cosmetics Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Mr. Mark

Tel: 86-13397614386

Faks: 86-731-85224386

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)